O firmie

Nasza firma istnieje od 1992 roku.

Jesteśmy lokalnym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Ponadto, świadczymy usługi geodezyjne.

Przez długie lata mieliśmy siedzibę przy ul. 11 Listopada 79 w Sulejówku. W kwietniu 2009 roku przenieśliśmy się do nowo wybudowanego budynku przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 73 w Warszawie-Wesołej.

Od początku działamy na tym samym terenie: Sulejówka, gminy Halinów i gminy Dębe Wielkie oraz Warszawy.

Zajmujemy się pośrednictwem w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów użytkowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług opartych na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych.

Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych.

Spełniamy wszystkie warunki określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami; bierzemy udział w licznych szkoleniach i stale podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje.

Kierujemy się zasadami etyki zawodowej oraz działamy zgodnie ze standardami zawodowymi. Zrzeszeni jesteśmy w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, w Warszawskim Stowarzyszeniu Obrotu Nieruchomościami. Należymy do systemu MLS.

Stale poszerzamy naszą ofertę. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę klientów.

Angażujemy się w każdą sprawę; każdego klienta traktujemy indywidualnie, służymy fachową pomocą, wspieramy poradą. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy z klientem zarówno przy wyborze nieruchomości, jak też przy całej procedurze nabywania czy zbywania nieruchomości. Pomagamy w zdobyciu dogodnego kredytu. Na zlecenie klienta pozyskujemy również Pozwolenie na Budowę i Warunki Zabudowy.

Jesteśmy dostępni zarówno w biurze, jak i w terenie.

Pośrednicy odpowiedzialni zawodowo:

Mariusz Milewski, licencja nr 2168 nadana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami –WSPON, a także Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - PFRN.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura, w którym spotkają się Państwo z miłą obsługą, a także z profesjonalnym doradztwem.

Zapraszamy na naszą stronę internetową. Jeśli nie znajdą Państwo nieruchomości spełniającej Wasze potrzeby i oczekiwania, zapraszamy do naszego biura w celu indywidualnych poszukiwań.

Świadczymy różnorodne usługi geodezyjne, zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Zajmujemy się podziałami nieruchomości, różnego rodzaju pomiarami, rozgraniczeniami.

Wykonujemy mapy do celów projektowych i prawnych.

Nasz biegły sądowy z zakresu geodezji i kartografii dla Warszawy i Siedlec pomaga w najbardziej nietypowych sprawach z zakresu geodezji.