MLS

Jakie korzyści daje klientom system MLS:

  1. Oszczędność czasu. Zgłoszenie się do biura pracującego w systemie sprawia, że oferta pojawia się natychmiast we wszystkich biurach nieruchomości bez konieczności podpisywania kilku, czy kilkunastu umów o pośrednictwo. Baza jest widoczna również dla klientów indywidualnych, którzy w jednym miejscu mają dostęp do wszystkich aktualnych ofert.
  2. Skuteczniejsza i szybsza sprzedaż dzięki dostępności Oferty nieograniczonej liczbie uczestników rynku nieruchomości.
  3. Skuteczne i natychmiastowe wyszukanie poszukiwanej nieruchomości w jednej bazie zasilonej przez kilkaset biur nieruchomości.
  4. Bezpieczeństwo transakcji. Każda nieruchomość jest przygotowana do sprzedaży a jej stan prawny i faktyczny zbadany przez biuro wprowadzające ofertę.
  5. Aktualność bazy. Zasady archiwizacji nakazują natychmiastowe blokowanie, bądź usuwanie ofert, które są zadatkowane, lub sprzedane. Dzięki temu, klient poszukujący nie jest informowany o nieruchomościach już nieaktualnych.
  6. Łatwość wyszukania ofert. Wymóg stosowania umowy wyłącznej sprawia, że każda oferta wprowadzona jest tylko raz, nie jest powielana, a więc nie ginie w gąszczu nieruchomości zgłaszanych na zasadach umów otwartych, oferowanych przez kilka, bądź kilkanaście biur i powielanych przez rozmaite wyszukiwarki.